Magazín pro ženy bez cenzury

magazín pro ženy

Vítejte na stránkách věnovaných především ženám. Vše co vás zajímá o vztazích, módě, ale i využití volného času a zkrášlení svého bydlení. 

Láska a vztahy je kategorie určená pro všechny - od signles po ty v dlouhodobých svazcích. Příběhy čtenářek, radosti i strasti, které k životu jednoduše patří. Sheldon Cooper by mohl vyprávět.

Volný čas a práce - ať už jste studentka, maminka na mateřské nebo ředitelka firmy, najdete si zde to své. S prací se to nesmí přehánět, budeme vám dodávat tipy na plnohodnotné využití volného času!

Zdraví je to nejdůležitější, co v životě máme, ale někdy si to naplno neuvědomujeme. Budeme se zde zabývat především civilizačními chorobami, které sužují snad všechny, kteří žijí moderním životem.

Samozřejmě nezapomeneme ani na zkrášlování vašeho bydlení. Dodávka designových i funkčních tipů až na vaši obrazovku.

Móda - od aktuálních trendů po okrajově probírané záležitosti jako jsou různé styly, minimalismus či retro.  

 

Home

3+1 tip - nákup k začátku hubnutí

Móda vychrtlých modelek je pryč - a co si budeme povídat, pro spoustu dívek a žen, které mají rychlý metabolismus, to byla výhra. Dnes je být in složitější. Vypracované tělo je to, po čem každá žena, která sleduje módní trendy, touží. Jenže dřív bolí! Nastoupila také móda nejrůznějších sportovních vychytávek, oblečení a pomůcek. My přinášíme 3+1 tip na to, co si pořídit, aby cesta za lepším tělem byla příjemnější, ale neutratit za to majlant.

sportovni podprsenka panache


1. Kvalitní sportovní podprsenka
Jestli je něco fakt nepříjemné, tak je to zařezávající se podprsenka při každém pohybu. U sportu je velmi důležitá opora a hlavně fixace prsou. Můžeme doporučit sportovní podprsenku Panache, která žebříčky oblíbenosti vede.
2. Boty
Tady záleží, jestli chcete spíše posilovat ve fitku nebo běhat či hrát volejbal. Každopádně na obuvi se nešetří a platí to i u sportu.
3. Prodyšné oblečení
Nemusíte být od hlavy k patě ve speciálním oblečení, ale takové tílko, které dobře odvádí pot, se vám jistě v létě bude hodit. Pak už nebudou výmluvy, proč - zrovna dnes - nesportovat!
A ten poslední, bonusový tip:
Mějte motivaci. Chtějte zhubnou kvůli těm hezkým šatům, nebo abyste se nezadýchávala na procházce se psem, klidně i kvůli příteli, určitě se chcete líbit. Nebo ne?

Jak správně vyprat? Není to tak složité

Praní v pračce je jedna z věcí, se kterou po nastěhování do nových bytů bojujeme. Napřed je potřeba sehnat pračku. Potom zjišťujeme, že se nám nechce žehlit, takže hledáme co nejlevnější sušičky, které to udělají za nás. No a taky se snažíme přijít na to, jak vlastně správně vyprat, protože maminka to za nás už neudělá. Tímhle vším už jsme si prošli, takže jsme pro vás vymysleli pár tipů na to, jak vybrat bez zničení prádla a bez vytopení koupelny.

praní v pračce