Vytisknout

K čemu všemu se hodí zip sáčky

Napsal Marie Žlutáková. Posted in Bydlení.

Snažíte se vymyslet, jak využít v organizování zip sáčky? Máme pro vás rozsáhlý seznam nápadů, které zahrnují všechny velikosti zip sáčků.

Od největších sáčků po nejmenší, uzavíratelné sáčky můžete používat téměř k čemukoli. Od třídění drobných předmětů, mražení potravin, nebo uchování suchých potravin v suchu, nebo vlhkých hlín ve vlhku.

Velké sáčky

Využijte je na zmrazování potravin. Vysátí vzduchu a jednoduché zavírání umožní jednodušší skladování v mrazáku a omezí tvoření ledu mezi potravinami.

Schování rozdělaných plastelíny, moduritu a hliny. Nebudete se muset bát, že se na vzduchu vytvrdí hmota a nebudete s ní už dál pracovat.

Co se týče výtvarných potřeb. Už otevřené tempery nebo jiné pomůcky je vhodné uspořádat nebo mít v uzavíratelných sáčcích aby nevyschly.

A jako cestovní balíček zábavy pro děti, můžete s sebou nosit sáček s malým balením voskovek (narozdíl od pastelek se nemusí strouhat a nevadí, když se zlomí), pár stránek prázdných, nebo z omalovánek, malé leporelo, vlhké a suché ubrousky a můžete tento sáček snadno přendavat z tašky do auta a jinam.

Středně velké sáčky

Svačiny! Balte do nich svačiny, poté srolujte abyste dostali ven vzduch a nemusíte se bát, že se vám sendvič uvnitř rozevře. Poté stačí sáčky vymýt a nechat vysušit a druhý den je sáček opět připraven!

Sběratelské předměty pohromadě. Pokud sbíráte mince, známky, pohlednice, nebo minerály, můžete je mít na jednom místě, kde budou chráněny od prachu, vlhkosti a dalších věcí. Snadno je najdete a přemístíte a v tom se nachází kouzlo sáčků na zip.

Malé sáčky

Sáčky v sáčcích. Můžete předměty ve větších sáčcích zorganizovat do menších.

Šroubky navíc do sáčku. Pokud nakupujete nábytek, který si doma musíte složit, je možné že se vám stalo, že vám nějaké šroubky přebývají.

Občas nejsou potřeba a občas také dávají dodavatelé pár kousků navíc, kdyby se při sestavování rozbily. Tyto kusy navíc dejte do sáčku a přilepte izolepou na zadní stranu nábytku, abyste nikdy nemuseli hledat, kam jste je dali.