Zapalovač s fotkou není jen dárkem pro kuřáka

zapalovač s fotkou

Hledáte vhodný a trvalý dárek pro vašeho blízkého, ať už je to běžný kuřák nebo jiný blízký, který si občas rád zapálí svíčku? Nehledejte daleko, vhodným dárkem může také být právě zapalovač s fotkou například vaší rodiny, vás nebo čehokoliv jiného jako je například logo jeho oblíbeného sportovního klubu či značky. Jak ale vybrat ten správný zapalovač a kterou variantu fotografie použít?

Co víte o práci svého muže?

Víte, co vlastně dělají vaši partneři manželé? Nemáme teď na mysli název firmy, v níž pracují, ale jednoduše co se u nich v práci děje, jaké jsou jeho zodpovědnosti, s kým a s čím pracuje. V redakci jsme u kafe samy nad tímto zapřemýšlely a většina z nás se shodla, že muži o práci velmi málo mluví a nás to (ale to jim neříkejte) nejspíš natolik nezajímá, abychom se detailně vyptávaly.

komůrkové polykarbonátové desky

Překvapení (nejen) na Valentýn

Valentýn se blíží! Ať už tento svátek uznáváte nebo ne, není na škodu svému muži připravit občas překvapení. Na fotoalba zapomeňte, polštářek s vaši fotkou je sice mile sentimentální, ale když se na to podíváte střízlivýma očima, toto muže prostě neuchvátí. Za to když se vyfiknete a pod šaty si dáte erotické prádlo, jen tak na ten večer nezapomene.

erotické spodní prádlo

Muži, kteří mají rádi rychlost

Tento "druh" mužů opravdu existuje. Vyznačují se radostí z extrémů, milují adrenalin a nebojí se překračovat hranice. Mohou být neskutečně zábavní a většinou ženám připadají velmi přitažliví. Alespoň ze začátku. Mezi stinnými stránkami najdeme třeba to, že pro ně nějaký radar na měření rychlosti není překážkou, pokuty jsou výzvou a život na hraně je v pořádku.radary na měření rychlosti