Vytisknout

Přívěšky pro bff

Napsal Marie Žlutáková. Posted in Móda.

Určitě máte takovou tu kamarádku, se kterou jste za dlouhé roky prožila nespočet různých zážitků, dobrodružství, dámských jízd a pomlouvání toho stupidního bývalého. A takovou kamarádu prostě chcete mít označenou. Vzpomínáte na ty doby, kdy jste si dělaly kamarádké náramky z bavlnek? Teď si můžete pořídit něco s podobnou myšlenkou. Už jste ale dospělé ženy a máte o něco jiné požadavky. Pořiďte si se svou nejlepší kamarádkou sladěné zlaté přívěšky.

kamarádky

Vytisknout

Dámské cyklistické oblečení: Co si obléct na kolo

Napsal Marie Žlutáková. Posted in Móda.

Jste-li žena, pravděpodobně si alespoň částečně potrpíte na módu. Outfit do města jistě s přehledem zvládnete, ale co taková vyjížďka na kole? To už může být pro řadu žen velké dilema a mnohdy to mže skončit tím, že celý výlet raději zrušíte, než abyste se oblékli do neatraktivních cyklistických unisex dresů. Není třeba zoufat, poslední trendy přinesly revoluci v cyklistickém oblečení pro ženy. Pojďme se na to společně podívat.

cyklo dresy castelli

Vytisknout

Spodní prádlo Luna od Fashion Intimate

Napsal Marie Žlutáková. Posted in Móda.

Spodní prádlo, nosíme jej všichni a plní velmi důležitou součást hygieny intimních partií. Pokud se jedná o může jejich spodní prádlo se skládá pouze z jedné části a to spodní, takže slipy, trenky, boxerky. U žen je tomu jinak, jejich spodní prádlo tvoří dvě části a to podprsenka a kalhotky.

spodní prádlo luna