Vytisknout

5 nejprodávanějších dámských náušnic s briliantem

Napsal Marie Žlutáková. Posted in Móda.

Náušnice s brilianty jsou snem většiny žen. Je to výborný dárek a snad každá se těší na to, že jednou takové dostane. Pokud jste ale zatím žádné nedostala, nečekejte a udělejte si radost i sama. Přinášíme vám 5 těch nejprodávanějších.

 I když mluvíme o briliantových náušnicích, v naprosté většině nebývají celé z briliantů. Vzhledem k tomu, že se jedná o broušený diamant, by se vám nákup pěkně prodražil. Způsob, jakým jsou brilianty vybroušeny, ale zaručuje takový lesk, že i malý kamínek uprostřed náušnice bude bohatě stačit. Nejčastěji se brilianty objevují na zlatém podkladě a to jak na žlutém, tak na bílém. Vybrali jsme pro vás druhy náušnic, které se letos prodávají nejvíc.

1. Srdíčkové náušnice

Srdíčka jsou roztomilá a působí velmi mladě. Náušnice s brilianty v tomto tvaru vám zaručí jak roztomilost, tak profesionální a luxusní vzhled. Můžete je kombinovat jak s pracovními, tak s vlajícími letními šaty a pořád budete za hvězdu. 

2. Kruhové náušnice 

Kruhy budou v módě pořád. Sice se v průběhu času hodně mění (schválně si porovnejte kruhy, které se nosily před deseti lety a které se nosí teď), ale jejich oblíbenost neklesá. Dnes se nosí takové, které zaujmou pozornost, ale přesto vypadají dospěle a decentně. A to je dobrá kombinace, co myslíte?

3. Perlové náušnice

I perlové náušnice mohou být doplněny brilianty. Jsou velmi oblíbené i přesto, že briliant není hlavní tahač pozornosti a většinu času se pozornost orientuje spíše na perlu. Perly se používají v různých barvách, buď klasická bílá, nebo i černá, šedá a další.

4. Náušnice s přírodními motivy

Mluvíme o květinách a listech. Jsou to také jedny z klasických motivů pro design náušnic, protože se dají použít snad ke všem stylům. Hlavně ty z bílého zlata, protože jsou neutrální a ladit budou ke všem barvám i střihům vašeho oblečení. Navíc působí jemným dojmem.

5. Náušnice s drahými kameny

Briliant je sám o sobě drahý kámen, ale často bývá ve špercích doplněn dalšími barevnými kameny. Smaragdy, rubíny, safíry i opály jsou všechno drahé kameny, které s brilianty tvoří skvělou kombinaci a pomáhají celému šperku vyniknout.

náušnice s brilianty

Tohle je pouze několik málo tipů pro vás, jestli se právě rozhodujete o nákupu náušnic. Ve zlatnictvích najdete mnoho dalších různých variant, které vám a vašemu stylu budou vyhovovat. Oblíbenost briliantových náušnic je obrovská a s ní i styly, ve kterých se vyrábí. Jaký byste si vybrala vy?