Vytisknout

Vsaďte na koženou galanterii

Napsal Marie Žlutáková. Posted in Móda.

Jste si jistá, že děláte vše proto, aby z vás byla TOP dáma? Pravidelně aktualizujete šatník novými trendy a nikdy nevyjdete z domu přes jasně určené oblékací strategie? Tak vás bude zajímat návod na to, jak si elegantě rozšířit "databázi" kožené galanterie ve vašem šatníku!

zena

Vytisknout

Kdo utrácí nejvíc za luxusní prádlo?

Napsal Marie Žlutáková. Posted in Móda.

Asi pro vás nebude překvapením, že za spodní prádlo utrácejí nejvíc ženy. Proč muži nedbají o svůj vzhled a nekupují si luxusní pánské spodní prádlo? Je to dáno asi částečně postojem společnosti, který diktuje ženám, jak by měly vypadat, co nosit a jak se chovat. Na muže se příliš nehledí. Ano, i mezi muži existují výjimky jako fotbalisté, metrosexuálové a gayové, kteří za prádlo utrácejí. Tyto skupiny mužů však neutrácejí jen za prádlo, ale za oblečení obecně.

10316 mov 6636625492

A co se líbí ženám? Dle našeho názoru ženy upřednostňují nedbale upravené muže, ze kterých jde vidět určitá péče o sebe, ale není přehnaná. Hlavně prý musíte mít sex appeal.

Vytisknout

Jak kombinovat pracovní boty?

Napsal Marie Žlutáková. Posted in Móda.

Kde se vzaly, tu se vzaly, na módních molech modelky v pracovní obuvi. Kdo vymyslel, že se z bot, které obouvají silní muži na stavbách, ne jako módní doplněk, ale ochrannou pracovní pomůcku, stane fashion obuv žen, bohužel nevíme. Ale i takové věci se stávají, vždyť i účes Jaromíra Jágra byl jednu dobu módní. Naštěstí pracovní boty vypadají pořád lépe, než Jágrův účes. Dnes si povíme, jak je kombinovat. Klasická pracovní obuv bývá v oranžovo-žlutých tónech.

pracovní boty

Vytisknout

Dokladovky jedině kožené

Napsal Marie Žlutáková. Posted in Móda.

Pokud rády cestujete, dokladovky jsou nezbytnou součástí. V obyčejné peněžence máte narvané eura a koruny dohromady a pak mezi tím ještě hledat doklady? V žádném případě! Navíc poté ukazujete jedno a to samé pořád dokola, takže peněženka může být v klidu někde schovaná mezi ostatními zavazadly a v kapse můžeme mít jen dokladovku s občanským průkazem a pasem či jinými dalšími věcmi, které potřebujete.

Vytisknout

Existuje sportovní elegance?

Napsal Marie Žlutáková. Posted in Móda.

Věc, o které by se dalo hádat a polemizovat a nakonec by stejně nepřišlo rozhřešení. Pravdou je, že v poslední době tento trend registrujeme čím dál častěji. Boty typu sportovní obuvi se nosí k elegantním šatům už poměrně běžně. Samozřejmě na vesnici s tímto moc nepochodíte (tedy doslovně ano), pokud nechcete, aby na vás viselo několik párů očí a staly jste se tak předmětem diskuze.

prestige obuv