Vytisknout

Přívěšky pro bff

Napsal Marie Žlutáková. Posted in Móda.

Určitě máte takovou tu kamarádku, se kterou jste za dlouhé roky prožila nespočet různých zážitků, dobrodružství, dámských jízd a pomlouvání toho stupidního bývalého. A takovou kamarádu prostě chcete mít označenou. Vzpomínáte na ty doby, kdy jste si dělaly kamarádké náramky z bavlnek? Teď si můžete pořídit něco s podobnou myšlenkou. Už jste ale dospělé ženy a máte o něco jiné požadavky. Pořiďte si se svou nejlepší kamarádkou sladěné zlaté přívěšky.

kamarádky

 Možná si říkáte, že to je od bavlněných náramků úplně odlišná věc a že když se to koupí v obchodě, není to ono, protože si podobnou věc může pořídit i někdo jiný. To vám ale vyvrátíme pomocí několika bodů.

Proč může být i koupený přívěšek originální?

  • Neskutečný počet variant - není to tak, že existuje jenom pár tvarů přívěšků a několik málo materiálů, kterými se mohou ozdobit. Počet různých stylů je téměř nekonečný. Vezměte si takové květiny. Květina může mít různý početo květních lístků, může být z bílého nebo žlutého zlata a zamyslela jste se někdy nad tím, kolik různých drahých kamenů existuje? A taky nad tím, že je můžete kombinovat? Už teď máte na výběr z takového obrovského počtu kombinací, že je prostě nemožné, aby měl někdo tu samou.
  • Šperky na zakázku - některá zlatnictví přímo spolupracují s výrobci na tom, aby vyráběli šperky podle přání zákazníka. Pokud s kamarádkou máte nějaký tvar, který je pro vás z určitého důvodu důležitý (hvězdy, srdíčka, kočičky...), stačí nakreslit a návrh poslat s požadavky na použité materiály. Teď už si teprve můžete být jisté, že budete mít naprosto originální šperk.

Přívěsky bílé zlato jsou naprosto geniální dárek pro vás a vaši nejlepší kamarádku. Ukažte světu, že vy dvě k sobě prostě patříte!

přívěšky bílé zlato