Vytisknout

Bez brandu: Znáte e-shop, kde nakoupíte kvalitní oblečení levně?

Napsal Marie Žlutáková. Posted in Móda.

“Naším posláním je šetřit lidem peníze a změnit všeobecný pohled na to, co je v dnešní módě normální.” Tak zní heslo Lukáše a Jirky, dvou majitelů e-shopu Bezbrandu. Chtěli kvalitu za dobrou cenu. I přes fakt, že se nebude jednat o žádnou velmi známou značku.

27971992 150296459022247 6968926573784914442 n

Kvalita bez značky?!

Ačkoli se to může zdát jako nesmysl, tak ano, vysoká kvalita produktu může být i bez toho, aniž byste si připlatili i za značku. Své o tom vědí i zakladatelé Bezbrandu. Každý produkt, který na jejich webu naleznete, mají pečlivě otestovaný a nechybí ani v jejich šatníku. Od kvalitních batohů až po oblečení a doplňky.

Za značku si připlatíte

Lukáš a Jirka moc dobře věděli, že spíš než za kvalitu, si člověk zaplatí za značku. Nemají potřebu si na nic hrát, a proto to i narovinu řeknou. Produkty, které nabízí, mají od stejných výrobců jako velké značky. Takže je možné, že když si z jejich e-shopu objednáte nějaký hezký kousek, mohl být původně zamýšlen jako značkový. Ale nakonec značku nedostal. Kluci z Bezbrandu nad ním jen kvůli tomu nezanevřeli a dali mu druhou šanci.

Batohy nejen do města

Na e-shopu najdete široký výběr batohů, které oslní jak ve městě při cestě do práce, tak na túře s přáteli. Kromě zajímavých designů a barevných variant je tu možnost zakoupit batohy v retro stylu. Můžete být tedy stylový za každých okolností, jak dámy, tak pánové.

V jednoduchosti je krása

Pokud jste zastánci čistého stylu a potisky na oblečení vám spíš než radost, dělají vrásky na čele, může vás potěšit, že Bezbranďácké oblečení je čistě bez jakéhokoli potisku. Stejně to je u ostatních produktů. Pro ty, kterým by se některé doplňky nebo čepice mohli zdát takto chudé, nabízí i pár se vzory.

Krom nízkých cen se dočkáte i slev

Jestli jste se domnívali, že při tak nízkých cenách nemohou mít kluci slevy, jste na omylu. Milovníci slev mohou jásat, slevy i akce tu mívají i na oblíbených produktech.