3+1 tip - nákup k začátku hubnutí

Móda vychrtlých modelek je pryč - a co si budeme povídat, pro spoustu dívek a žen, které mají rychlý metabolismus, to byla výhra. Dnes je být in složitější. Vypracované tělo je to, po čem každá žena, která sleduje módní trendy, touží. Jenže dřív bolí! Nastoupila také móda nejrůznějších sportovních vychytávek, oblečení a pomůcek. My přinášíme 3+1 tip na to, co si pořídit, aby cesta za lepším tělem byla příjemnější, ale neutratit za to majlant.

sportovni podprsenka panache


1. Kvalitní sportovní podprsenka
Jestli je něco fakt nepříjemné, tak je to zařezávající se podprsenka při každém pohybu. U sportu je velmi důležitá opora a hlavně fixace prsou. Můžeme doporučit sportovní podprsenku Panache, která žebříčky oblíbenosti vede.
2. Boty
Tady záleží, jestli chcete spíše posilovat ve fitku nebo běhat či hrát volejbal. Každopádně na obuvi se nešetří a platí to i u sportu.
3. Prodyšné oblečení
Nemusíte být od hlavy k patě ve speciálním oblečení, ale takové tílko, které dobře odvádí pot, se vám jistě v létě bude hodit. Pak už nebudou výmluvy, proč - zrovna dnes - nesportovat!
A ten poslední, bonusový tip:
Mějte motivaci. Chtějte zhubnou kvůli těm hezkým šatům, nebo abyste se nezadýchávala na procházce se psem, klidně i kvůli příteli, určitě se chcete líbit. Nebo ne?