Magazín pro ženy bez cenzury

magazín pro ženy

Vítejte na stránkách věnovaných především ženám. Vše co vás zajímá o vztazích, módě, ale i využití volného času a zkrášlení svého bydlení. 

Láska a vztahy je kategorie určená pro všechny - od signles po ty v dlouhodobých svazcích. Příběhy čtenářek, radosti i strasti, které k životu jednoduše patří. Sheldon Cooper by mohl vyprávět.

Volný čas a práce - ať už jste studentka, maminka na mateřské nebo ředitelka firmy, najdete si zde to své. S prací se to nesmí přehánět, budeme vám dodávat tipy na plnohodnotné využití volného času!

Zdraví je to nejdůležitější, co v životě máme, ale někdy si to naplno neuvědomujeme. Budeme se zde zabývat především civilizačními chorobami, které sužují snad všechny, kteří žijí moderním životem.

Samozřejmě nezapomeneme ani na zkrášlování vašeho bydlení. Dodávka designových i funkčních tipů až na vaši obrazovku.

Móda - od aktuálních trendů po okrajově probírané záležitosti jako jsou různé styly, minimalismus či retro.  

 

Home

Sedací vaky: Přebytek, nebo užitečná věc?

sedací vaky

V posledních několika letech se do popředí úspěšně prodraly sedací pytle, které nejenže perfektně vypadají a stylově doplňují interiér, ale také prospívají zádům. Současný trh je vskutku rozmanitý, a tak narazíte na modely z různých materiálů a rozličných barev. Záleží pouze na vás, která barva lépe zapadne do obývacího anebo dětského pokoje.

Čistící prostředky domácí výroby? Jde to i jinak

Někde jste si přečetla, že běžné čistící prostředky jsou plné chemikálií a teď se snažíte přijít na to, jak si doma vyrobit vlastní, "bezpečnější"? I když se to může stát jako dobrý nápad, vlastní výroba čistících prostředků ne vždy skončí úplně dobře. V tomto článků vám dáme pár tipů na to, jak domácí prostředky využívat bezpečně a také vám povíme, kde můžete sehnat ekologické čistící prostředky, které jsou skoro bez umělých chemikálií.

domácí úklid

Galvanická úprava povrchu železa

Rez, zkáza všech železných konstrukcí. Jak s ní ale zatočit? Jednoduše, stačí povrch opatřit speciální vrstvou, která učiní povrch antikorozní, tedy odolný vůči korozi. Na výběr máme hned několik takových úprav. V tomto článku si popíšeme rozdíl mezi galvanickým zinkováním a žárovým zinkováním, proč? Obecně se vžil takový nešvar, kdy se říká "pozinkovat" přitom ne vždy se přitom jedná o povrch s totožnými vlastnostmi.

galvanovna

Jak si správně vybrat toaletní stolek?

Pokoj žádné dívky či ženy není nikdy úplně kompletní bez toho, aniž by se v něm vyjímal toaletní stolek, u kterého se může osoba něžného pohlaví věnovat úpravě svého zevnějšku. I když bez něj některé ženy zvládnou žít, jakmile okusí jeho pohodlí, už nikdy nechtějí při zkrášlování postávat každý den v koupelně.

Toaletní stolek Dona Shop