Magazín pro ženy bez cenzury

magazín pro ženy

Vítejte na stránkách věnovaných především ženám. Vše co vás zajímá o vztazích, módě, ale i využití volného času a zkrášlení svého bydlení. 

Láska a vztahy je kategorie určená pro všechny - od signles po ty v dlouhodobých svazcích. Příběhy čtenářek, radosti i strasti, které k životu jednoduše patří. Sheldon Cooper by mohl vyprávět.

Volný čas a práce - ať už jste studentka, maminka na mateřské nebo ředitelka firmy, najdete si zde to své. S prací se to nesmí přehánět, budeme vám dodávat tipy na plnohodnotné využití volného času!

Zdraví je to nejdůležitější, co v životě máme, ale někdy si to naplno neuvědomujeme. Budeme se zde zabývat především civilizačními chorobami, které sužují snad všechny, kteří žijí moderním životem.

Samozřejmě nezapomeneme ani na zkrášlování vašeho bydlení. Dodávka designových i funkčních tipů až na vaši obrazovku.

Móda - od aktuálních trendů po okrajově probírané záležitosti jako jsou různé styly, minimalismus či retro.  

 

Home

Vsaďte na koženou galanterii

Jste si jistá, že děláte vše proto, aby z vás byla TOP dáma? Pravidelně aktualizujete šatník novými trendy a nikdy nevyjdete z domu přes jasně určené oblékací strategie? Tak vás bude zajímat návod na to, jak si elegantě rozšířit "databázi" kožené galanterie ve vašem šatníku!

zena

Kdo utrácí nejvíc za luxusní prádlo?

Asi pro vás nebude překvapením, že za spodní prádlo utrácejí nejvíc ženy. Proč muži nedbají o svůj vzhled a nekupují si luxusní pánské spodní prádlo? Je to dáno asi částečně postojem společnosti, který diktuje ženám, jak by měly vypadat, co nosit a jak se chovat. Na muže se příliš nehledí. Ano, i mezi muži existují výjimky jako fotbalisté, metrosexuálové a gayové, kteří za prádlo utrácejí. Tyto skupiny mužů však neutrácejí jen za prádlo, ale za oblečení obecně.

10316 mov 6636625492

A co se líbí ženám? Dle našeho názoru ženy upřednostňují nedbale upravené muže, ze kterých jde vidět určitá péče o sebe, ale není přehnaná. Hlavně prý musíte mít sex appeal.

Jak kombinovat pracovní boty?

Kde se vzaly, tu se vzaly, na módních molech modelky v pracovní obuvi. Kdo vymyslel, že se z bot, které obouvají silní muži na stavbách, ne jako módní doplněk, ale ochrannou pracovní pomůcku, stane fashion obuv žen, bohužel nevíme. Ale i takové věci se stávají, vždyť i účes Jaromíra Jágra byl jednu dobu módní. Naštěstí pracovní boty vypadají pořád lépe, než Jágrův účes. Dnes si povíme, jak je kombinovat. Klasická pracovní obuv bývá v oranžovo-žlutých tónech.

pracovní boty

Dokladovky jedině kožené

Pokud rády cestujete, dokladovky jsou nezbytnou součástí. V obyčejné peněžence máte narvané eura a koruny dohromady a pak mezi tím ještě hledat doklady? V žádném případě! Navíc poté ukazujete jedno a to samé pořád dokola, takže peněženka může být v klidu někde schovaná mezi ostatními zavazadly a v kapse můžeme mít jen dokladovku s občanským průkazem a pasem či jinými dalšími věcmi, které potřebujete.