Magazín pro ženy bez cenzury

magazín pro ženy

Vítejte na stránkách věnovaných především ženám. Vše co vás zajímá o vztazích, módě, ale i využití volného času a zkrášlení svého bydlení. 

Láska a vztahy je kategorie určená pro všechny - od signles po ty v dlouhodobých svazcích. Příběhy čtenářek, radosti i strasti, které k životu jednoduše patří. Sheldon Cooper by mohl vyprávět.

Volný čas a práce - ať už jste studentka, maminka na mateřské nebo ředitelka firmy, najdete si zde to své. S prací se to nesmí přehánět, budeme vám dodávat tipy na plnohodnotné využití volného času!

Zdraví je to nejdůležitější, co v životě máme, ale někdy si to naplno neuvědomujeme. Budeme se zde zabývat především civilizačními chorobami, které sužují snad všechny, kteří žijí moderním životem.

Samozřejmě nezapomeneme ani na zkrášlování vašeho bydlení. Dodávka designových i funkčních tipů až na vaši obrazovku.

Móda - od aktuálních trendů po okrajově probírané záležitosti jako jsou různé styly, minimalismus či retro.  

 

Home

Kabelky jsou nejdůležitější

Kabelka je nepostradatelným doplňkem každé ženy. Minimálně jednu mají doma snad všechny, některé z nich se dokonce mohou chlubit početnější sbírkou čítající i několik desítek kusů. Bez kabelky se ženy zkrátka neobejdou, neodejdou bez nich ráno do práce, odpoledne na nákupy či večer s přáteli do baru. Jsou kožené kabelky přitažlivé jen svým vzhledem, nebo mají i nějaké nesporné výhody? Víte, proč si spousta žen kupuje právě kožené kabelky? Důvod nehledejte v ničem jiném, než v nadčasovosti, pro kterou jsou kožené kabelky typické. Pořídíte-li si koženou kabelku, budete mít jistotu, že i za několik let budete mít své oblečení s čím kombinovat. Kabelky z pravé kůže nikdy nevyjdou z módy a pro svou univerzálnost je můžete nosit prakticky k čemukoli. A co víc, když si zaobstaráte designově propracovanou, budete mít i dobrý pocit. A úplně nejlepší je si nechat ušít kožené kabelky přímo na míru, například od přední firmy Lagen ve Zlíně! Stojí to za to!

Žhavé spodní prádlo jako dárek ve správné velikosti? S námi ano!

Blíží se Vánoce a možná přemýšlíte, co pořídit manželce za dárek. Vánoce jsou ideální příležitost trošku se vzdělat, udělat radost jak jí, tak sobě a poohlédnout se po nějakém luxusním dámském spodním prádle. Většina mužů má obavy, že vybere špatnou velikost. My pro vás máme řešení – poradkyni, která je na svém e-shopu online a připravená vám poradit. V případě, že nebudete s vaším luxusním dámským prádlem spokojeni, můžete jej vrátit a peníze vám přijdou zpět. A věřte, že vaše drahá polovička ocení kvalitní prádlo více než třeba šperk.

žhavé luxusní prádlo pro ženy

Účetní vám zklidní spaní

Máte noční můry, ve kterých se nevyskytují příšery a vrazi, ale úřaduje v nich finanční kontrola nad papíry vašeho daňového přiznání, je na čase se vzbudit a začít s tím něco opravdu dělat. Nemá cenu se trápit nad něčím, co vám nejde, nemáte na to čas a ještě se stresujete, protože je to důležité a může vás to stát na konec majlant na pokutách kvůli zbytečné chybě z nepozornosti. Jestliže máte bydliště ve zlínském kraji, doporučujeme vám najat si alespoň externě účetní ve Zlíně. Ušetří vám nejen nervy, ale i čas a ten můžete proměnit v peníze. S účty si není radno zahrávat, tak dlouho se chodí s nedokonalou finanční evidencí, až se berňák utrhne a vy si to budete ještě hodně dlouho vyčítat.