Magazín pro ženy bez cenzury

magazín pro ženy

Vítejte na stránkách věnovaných především ženám. Vše co vás zajímá o vztazích, módě, ale i využití volného času a zkrášlení svého bydlení. 

Láska a vztahy je kategorie určená pro všechny - od signles po ty v dlouhodobých svazcích. Příběhy čtenářek, radosti i strasti, které k životu jednoduše patří. Sheldon Cooper by mohl vyprávět.

Volný čas a práce - ať už jste studentka, maminka na mateřské nebo ředitelka firmy, najdete si zde to své. S prací se to nesmí přehánět, budeme vám dodávat tipy na plnohodnotné využití volného času!

Zdraví je to nejdůležitější, co v životě máme, ale někdy si to naplno neuvědomujeme. Budeme se zde zabývat především civilizačními chorobami, které sužují snad všechny, kteří žijí moderním životem.

Samozřejmě nezapomeneme ani na zkrášlování vašeho bydlení. Dodávka designových i funkčních tipů až na vaši obrazovku.

Móda - od aktuálních trendů po okrajově probírané záležitosti jako jsou různé styly, minimalismus či retro.  

 

Home

Jak nejlépe zastínit prostory?

Jak na zastínění vašich prostorů? Klasické žaluzie postupně zažívají pokles oblíbenosti. Jednak je to kvůli vzrůstajícímu počtu alergiků, pro které klasické žaluzie slouží jako nejhorší lapače prachu, za druhé lidé čím dál radši zkouší nové věci. Jedním z náhradníků klasických žaluzií jsou vertikální žaluzie Brno.

vertikální Žaluzie Brno

Bezpečné bydlení

Česká republika je na tom s bezpečnostní poměrně dobře. Ano, v Praze vás mohou poměrně pravděpodobně obrat kapsáři a taky se vám alespoň jednou za život stane, že se něco ztratit z auta. Pravděpodobnost, že na vás ale někde vytáhnou zbraň, je poměrně nulová. Přesto se lidé bojí a mají pocit, že nemohou být v bezpečí. Otázku, co za tím stojí, si necháme někdy na příště. Teď pojďme probrat možnosti, co pro svůj lepší pocit můžete udělat.

bezpečnostní kamerové systémy

Truhlíky zkrášlují okna

Pokud jste se v létě ocitli v Rakousku, pravděpodobně jste si museli všimnou, že naši sousedi jsou vysazení na zkrášlování svých oken truhlíky. A že jim to jde! U nás většinou uvidíte klasické muškáty, ale není pravda, že jsou pelargonie tou jedinou rostlinou, která truhlík "přežije". Co tedy vzít do úvahu, než se definitivně rozhodnu pro výsadbu?