Magazín pro ženy bez cenzury

magazín pro ženy

Vítejte na stránkách věnovaných především ženám. Vše co vás zajímá o vztazích, módě, ale i využití volného času a zkrášlení svého bydlení. 

Láska a vztahy je kategorie určená pro všechny - od signles po ty v dlouhodobých svazcích. Příběhy čtenářek, radosti i strasti, které k životu jednoduše patří. Sheldon Cooper by mohl vyprávět.

Volný čas a práce - ať už jste studentka, maminka na mateřské nebo ředitelka firmy, najdete si zde to své. S prací se to nesmí přehánět, budeme vám dodávat tipy na plnohodnotné využití volného času!

Zdraví je to nejdůležitější, co v životě máme, ale někdy si to naplno neuvědomujeme. Budeme se zde zabývat především civilizačními chorobami, které sužují snad všechny, kteří žijí moderním životem.

Samozřejmě nezapomeneme ani na zkrášlování vašeho bydlení. Dodávka designových i funkčních tipů až na vaši obrazovku.

Móda - od aktuálních trendů po okrajově probírané záležitosti jako jsou různé styly, minimalismus či retro.  

 

Home

Co je to kryosauna a v čem se liší od klasické sauny?

Přichází zima a s ní i období nemocí, špatné nálady a úzkosti. Proto je ideální doba se tomu postavit čelem, dbát na své zdraví a být celkově v dobré kondici. S tím vám může rapidně pomoci návštěva sauny nebo také méně známé kryosauny. Klasickou sauny asi není třeba představovat. Tento finský způsob budování imunity a vlastně i národního koníčku je znám všude po světě. Ale, kryosaunu už jen tak někdo nezdá, a proto si ukážeme v čem se od klasické sauny liší a jaké jsou její přínosy.

kryosauna Zlín