Vytisknout

Jak si správně vybrat toaletní stolek?

Napsal Marie Žlutáková. Posted in Bydlení.

Pokoj žádné dívky či ženy není nikdy úplně kompletní bez toho, aniž by se v něm vyjímal toaletní stolek, u kterého se může osoba něžného pohlaví věnovat úpravě svého zevnějšku. I když bez něj některé ženy zvládnou žít, jakmile okusí jeho pohodlí, už nikdy nechtějí při zkrášlování postávat každý den v koupelně.

Toaletní stolek Dona Shop

 

Vybírat podle designu

Obecně platí, že při pořizování jakéhokoliv nábytku byste měli brát ohled na jeho estetické vlastnosti. Do dobře osvěteného a bělavého pokoje se třeba nehodí mahangové dřevo a místnost s modrými závěsy se těžko provazuje s červenou. Velikost stolku by samozřejmě měla odpovídat místu, které na něj máte, neměl by v pokoji zaujímat příliš dominantní postavení, ale zase by se neměl příliš ztrácet. Design toaletekby měl rozhodně být spíš elegantní a moderní. Příliš rustikální nebo hravé stolky se hůře kombinují s již zavedeným nábytkem, takže i tady se doporučuje střední zlatá cesta jednoduchosti. Nicméně barva a vzhled je jeden aspekt z široké škály věcí, po kterých byste se měli při výběru toaletního stolku ohlížet.

Zaměřte se i na jiné vlastnosti

Dáma u svého kosmetického stolku jistě bude trávit nějakou část svého dne, je to intimní místo, kde se k sobě ženy denně vrací, proto je důležité dbát na to, zda si koupíte toaletní stolek se zrcadlem nebo bez. V neposlední řadě se také zaměřte na počet šuplíků a místa na odkládání příslušenství, úložný prostor toaletních stolků by měl odpovídat objemu veškeré vaší kosmetiky, šperků a třeba i parfémů.

Rozpočet je důležitý

To samozřejmě platí při nákupu úplně všeho. Toaletky ale nejsou natolik drahé, aby se na ně muselo měsíce šetřit a při pečlivé zkoumání trhu najdete i stolky, které mají úžasné vlastnosti a kvalitu při nízké ceně. Jeden z takových obchodů je Dona Shop – tady se do stolků jistě zamiluje každá dáma.