Vytisknout

Jak si správně vybrat toaletní stolek?

Napsal Marie Žlutáková. Posted in Bydlení.

Pokoj žádné dívky či ženy není nikdy úplně kompletní bez toho, aniž by se v něm vyjímal toaletní stolek, u kterého se může osoba něžného pohlaví věnovat úpravě svého zevnějšku. I když bez něj některé ženy zvládnou žít, jakmile okusí jeho pohodlí, už nikdy nechtějí při zkrášlování postávat každý den v koupelně.

Toaletní stolek Dona Shop

Vytisknout

Jak nejlépe zastínit prostory?

Napsal Marie Žlutáková. Posted in Bydlení.

Jak na zastínění vašich prostorů? Klasické žaluzie postupně zažívají pokles oblíbenosti. Jednak je to kvůli vzrůstajícímu počtu alergiků, pro které klasické žaluzie slouží jako nejhorší lapače prachu, za druhé lidé čím dál radši zkouší nové věci. Jedním z náhradníků klasických žaluzií jsou vertikální žaluzie Brno.

vertikální Žaluzie Brno

Vytisknout

Bezpečné bydlení

Napsal Marie Žlutáková. Posted in Bydlení.

Česká republika je na tom s bezpečnostní poměrně dobře. Ano, v Praze vás mohou poměrně pravděpodobně obrat kapsáři a taky se vám alespoň jednou za život stane, že se něco ztratit z auta. Pravděpodobnost, že na vás ale někde vytáhnou zbraň, je poměrně nulová. Přesto se lidé bojí a mají pocit, že nemohou být v bezpečí. Otázku, co za tím stojí, si necháme někdy na příště. Teď pojďme probrat možnosti, co pro svůj lepší pocit můžete udělat.

bezpečnostní kamerové systémy

Vytisknout

Truhlíky zkrášlují okna

Napsal Marie Žlutáková. Posted in Bydlení.

Pokud jste se v létě ocitli v Rakousku, pravděpodobně jste si museli všimnou, že naši sousedi jsou vysazení na zkrášlování svých oken truhlíky. A že jim to jde! U nás většinou uvidíte klasické muškáty, ale není pravda, že jsou pelargonie tou jedinou rostlinou, která truhlík "přežije". Co tedy vzít do úvahu, než se definitivně rozhodnu pro výsadbu?