Kosmetický kufr - výbava pro cestující podnikatelky

kosmetický kufr

Koronavirová pandemie ukázala podnikatelům, že není dobré se vždy spoléhat pouze na váš podnik. Ačkoliv můžete mít vyšší stabilní příjem, může rozhodovat pár dní pouze k tomu, než se přihodí nějaká událost, která vám zavře podnik. Není to ničí vina, přitom to ovlivní právě podnikatele a podnikatelky například v kosmetickém oboru. Co už je možné obvinit je případná nepřipravenost na tuto situaci nebo nedochvilná adaptace. Je tedy moudré uvažovat o koupi, která zahrnuje kosmetický kufr. Proč?

Kosmetický kufr není pouze pro samouky

Ačkoliv to tak zní, kosmetický kufr není vytvořený s myšlenkou hlavně pro samouky, které by rády ukázaly svým rodinným blízkým a kamarádkám, kolik mají kosmetiky. Já vytvořený hlavně s myšlenkou pro cestující kosmetičky za klientkami. Je možné zakoupit kosmetický kufr různých velikostí pro různé potřeby. Ať už jednoduchých velikostí za ty nižší ceny, které jsou tvořené jako kabelky pro nejnutnější příležitosti, tak cestovní kufry, které pojmou celý kosmetický salon. Tyto kufry jsou objemné, jednoduché na přepravu jak autem, tak jiným dopravním prostředkem, případně i pěšky a mají několik přehrádek, které jsou vyjímatelné a rozkládací. J eto skutečně, jako byste cestovala s miniaturní verzí svého kosmetického salonu.

Jakou vybrat velikost?

Velikost je závislá na několika faktorech. Potřebujete zvolit kufr pouze pro nejnutnější a konkrétní případy potřeby? Kolik návštěv klientů máte za den? Pokud jsou v obou případech čísla nízká, doporučujeme zvolit malý kosmetický kufr, který vám bude sloužit na nejnutnější případy.

kosmetický kufr

Jste podnikatelka, která pracuje v podniku, ale kosmetické potřeby máte svá a je nutná doprava v den příjezdu i odjezdu? V tom případě se hodí kosmetický kufr střední velikosti, který dokáže pojmout kosmetické potřeby pro případný den, ale není tak organizovaný, jako vlastní salon.

kosmetický kufr

Jste spíše začínající kosmetička, bez zázemí a s nutností cestovat za klientkami? Váš kosmetický kufřík by vás měl nejen reprezentovat, ale měl by působit jako vnitro vašeho podniku. Zde je doporučeno zvolit kosmetický kufr největší velikost, jako je STRASS XL, který má vyjímatelné přihrádky, je snadno organizovatelný a nemusí sloužit pouze pro kosmetické potřeby, ale také i pro ty kadeřnické.

kosmetický kufr

Kosmetický kufr navíc bývá nejen v různých velikostech, ale i v barvách, které zaručeně budou sedět stylu vaší potřeby a výběru. V případě STRASS XL, který je největší dostupný kosmetický kufr na e-shopu, je na kolečkách, která umožní snadné cestování i v případě nutnosti cestování hromadnými dopravními prostředky. Kufry jsou odolné, bytelné a také z kvalitních materiálu, takže se nemusíte bát o kosmetiku ve vnitř.

Ať už tedy jste podnikatelka, samouk, který bere kosmetiku spíše, jako hobby a potřebuje správně uskladnit svou kosmetiku, nebo i kadeřník a kadeřnice, kosmetický kufr jsou dobrou volbou. Jsou prostorné, organizovatelné a snadné na přepravu.