Magazín pro ženy bez cenzury

magazín pro ženy

Vítejte na stránkách věnovaných především ženám. Vše co vás zajímá o vztazích, módě, ale i využití volného času a zkrášlení svého bydlení. 

Láska a vztahy je kategorie určená pro všechny - od signles po ty v dlouhodobých svazcích. Příběhy čtenářek, radosti i strasti, které k životu jednoduše patří. Sheldon Cooper by mohl vyprávět.

Volný čas a práce - ať už jste studentka, maminka na mateřské nebo ředitelka firmy, najdete si zde to své. S prací se to nesmí přehánět, budeme vám dodávat tipy na plnohodnotné využití volného času!

Zdraví je to nejdůležitější, co v životě máme, ale někdy si to naplno neuvědomujeme. Budeme se zde zabývat především civilizačními chorobami, které sužují snad všechny, kteří žijí moderním životem.

Samozřejmě nezapomeneme ani na zkrášlování vašeho bydlení. Dodávka designových i funkčních tipů až na vaši obrazovku.

Móda - od aktuálních trendů po okrajově probírané záležitosti jako jsou různé styly, minimalismus či retro.  

 

Home

Jak správně vyprat? Není to tak složité

Praní v pračce je jedna z věcí, se kterou po nastěhování do nových bytů bojujeme. Napřed je potřeba sehnat pračku. Potom zjišťujeme, že se nám nechce žehlit, takže hledáme co nejlevnější sušičky, které to udělají za nás. No a taky se snažíme přijít na to, jak vlastně správně vyprat, protože maminka to za nás už neudělá. Tímhle vším už jsme si prošli, takže jsme pro vás vymysleli pár tipů na to, jak vybrat bez zničení prádla a bez vytopení koupelny.

praní v pračce

Sedací vaky: Přebytek, nebo užitečná věc?

sedací vaky

V posledních několika letech se do popředí úspěšně prodraly sedací pytle, které nejenže perfektně vypadají a stylově doplňují interiér, ale také prospívají zádům. Současný trh je vskutku rozmanitý, a tak narazíte na modely z různých materiálů a rozličných barev. Záleží pouze na vás, která barva lépe zapadne do obývacího anebo dětského pokoje.