Vytisknout

Vlastnosti korzetové podprsenky

Napsal Super User. Posted in Móda.

Módě podléhá i spodní prádlo. Korzetové podprsenky se nosily ještě za dob, kdy kalhoty u ženy byly něčím naprosto nepředstavitelným a sukně a šaty naprosto vévodily. Díky skvělým vlastnostem korzetových podprsenek se však na tento typ prádla nezapomnělo. Korzetové podprsenky jsou i velmi pohodlné.

korzetová podprsenka

Vytisknout

Plesová sezona vs. spodní prádlo

Napsal Super User. Posted in Móda.

Plesy jsou tady! Problematika etikety plesového ošacení se nezdá nijak složitá, přesto se nedodržuje. Je to tím, že se jako ples dnes označuje každá druhá akce v zimním období, kde hraje hudba. A přijít na takový "vesnický ples" v róbě s rukavičkami také není správné. Zapovězené jsou však v 90 procentech i koktejlky. Správná délka šatů je minimálně do půli lýtek. Ale nebojte se, nemusíte být zahalena od hlavy k patě. I dlouhé šaty mohou být sexy!

Vytisknout

Kabelky jsou nejdůležitější

Napsal Super User. Posted in Móda.

Kabelka je nepostradatelným doplňkem každé ženy. Minimálně jednu mají doma snad všechny, některé z nich se dokonce mohou chlubit početnější sbírkou čítající i několik desítek kusů. Bez kabelky se ženy zkrátka neobejdou, neodejdou bez nich ráno do práce, odpoledne na nákupy či večer s přáteli do baru. Jsou kožené kabelky přitažlivé jen svým vzhledem, nebo mají i nějaké nesporné výhody? Víte, proč si spousta žen kupuje právě kožené kabelky? Důvod nehledejte v ničem jiném, než v nadčasovosti, pro kterou jsou kožené kabelky typické. Pořídíte-li si koženou kabelku, budete mít jistotu, že i za několik let budete mít své oblečení s čím kombinovat. Kabelky z pravé kůže nikdy nevyjdou z módy a pro svou univerzálnost je můžete nosit prakticky k čemukoli. A co víc, když si zaobstaráte designově propracovanou, budete mít i dobrý pocit. A úplně nejlepší je si nechat ušít kožené kabelky přímo na míru, například od přední firmy Lagen ve Zlíně! Stojí to za to!

Vytisknout

Žhavé spodní prádlo jako dárek ve správné velikosti? S námi ano!

Napsal Super User. Posted in Móda.

Blíží se Vánoce a možná přemýšlíte, co pořídit manželce za dárek. Vánoce jsou ideální příležitost trošku se vzdělat, udělat radost jak jí, tak sobě a poohlédnout se po nějakém luxusním dámském spodním prádle. Většina mužů má obavy, že vybere špatnou velikost. My pro vás máme řešení – poradkyni, která je na svém e-shopu online a připravená vám poradit. V případě, že nebudete s vaším luxusním dámským prádlem spokojeni, můžete jej vrátit a peníze vám přijdou zpět. A věřte, že vaše drahá polovička ocení kvalitní prádlo více než třeba šperk.

žhavé luxusní prádlo pro ženy